Sapho 51067

17 kg

• , zakoupeno v Svět koupelny.cz

za dobrou cena dobrá kvalita

• , zakoupeno v A koupelny A topení

Produkty se mi líbily a byly cenově dostupné.
    zatím jsem je nepoužila.Asi až za 2 týdny

Umístění
nástěnné
s umyvadlem
17 kg

Umyvadlová skříňka 2x dvířka chromové úchytky Umyvadlo není součástí umyvadlové skříňky. Vhodný typ naleznete v příslušenství. Skříňka je z důvodu lepší manipulace dodávána v rozmontovaném stavu (Flat pack). ZOJA - nová generace koupelnového nábytku. Moderní design umyvadel je sladěn s ostrými hranami skříněk a podtržen elegantními plochými úchytkami v chromu. Skříňky jsou závěsné, ale některé z nich lze opatřit i podpěrnými nohami pro jednodušší instalaci. Povrch skříněk je nabízen v lesklé bílé nebo v matném dekoru mali wenge. Tuto kolekci lze samozřejmě kombinovat s širokou nabídkou doplňkových skříněk, zrcadel a galerek.  Nevystavujte nábytek trvalé vlhkosti a styku s vodou. Koupelnu vždy řádně odvětrejte. Při zkroucení korpusu skříňky může dojít k poruše funkce dovíracích mechanismů. Proti případnému zatékání vody do skříňky použijte silikonový tmel.

• hezké
    • Mám od SAPHO wc RETRO.
    • Zařízení je v kompletní sadě 20 krát dražší než je běžné - po roce se na něm rozpadla více než polovina všech plastových součástek. Firma SAPHO reklamaci odmítá, prý jde o běžné opotřebení a spotřebitel si má zakoupit součástky nové. Všechno je vždy atyp, takže musíte nakupovat vše u nich a to je 20x dražší.
    • Toaletu jsme objednali v bronzu, napsali jsme to ale pouze jednou, ne dvakrát - takže jsme dostali polovinu součástek bronzových a polovinu chromových. Po žádosti o výměnu nám bylo sděleno, že chyba je na naší straně a musíme si chybějící součástky dokoupit nové. Stojí několik tisíc.
    • Firmu a její jednání nedoporučuji!!!!

Byla to opravdu špatná volba :-(

• , zakoupeno v Svět koupelny.cz

za dobrou cena dobrá kvalita

• , zakoupeno v A koupelny A topení

Produkty se mi líbily a byly cenově dostupné.
    zatím jsem je nepoužila.Asi až za 2 týdny

• , zakoupeno v Fajn-koupelny